Sign in

It was a nice few days for girls and women who are interested in sports, both as spectators and competitors. The women who watched the Super Bowl (that would be 46 percent of the viewership, incidentally) were treated with a bit more respect and regard, when it came to the…


In two short weeks, Ozy Media went from a healthy mid-sized media company to an ostensibly shuttered media company, to a single executive on a media circuit trying to redeem his disgraced company. Ozy’s reckoning was spurred by the New York Times’s Ben Smith, who reported that the company built…


Toparlayıcı sütyen Modelleri ve Fiyatları

Kadınların kullanımına sunulan toparlayıcı sütyen doğru sütyen seçiminin yapılmasında etkin bir role sahiptir. Kadınların sütyen seçme konusunda doğru seçimler yapmaları hem sağlık için hem de görünüş açısından büyük önem arz eder. …


Credit… Photo illustration by Pablo Delcan

The Great Read

Art often draws inspiration from life — but what happens when it’s your life? Inside the curious case of Dawn Dorland v. Sonya Larson.

Credit… Photo illustration by Pablo Delcan

Listen to This Article

Audio Recording by Audm

To hear more…


Organik Pamuk https://www.ecocotton.com.tr/
https://www.ecocotton.com.tr/

Neden Organik Pamuk Pamuk üretimi dünyadaki tarım üretiminin %3'ünü temsil eder, ancak üretim esnasında büyük miktarda kimyasal pestisit (böcek ilacı) kullanılmaktadır. Bu açıdan pamuk, birim alan başına diğer bütün ekinlere kıyasla üretiminde en fazla kimyasal ilaç kullanılan bitkidir ve dünya böcek ilacı üretiminin % 16'sı pamuk üretimi için kullanılmaktadır.

Bu…


https://www.denizlionlinehaber.com/denizli/denizlide-alkollu-maganda-dehseti-h2586.html

Denizli’de alkollü maganda dehşeti

Denizli’de arkasından gelen aracın husumetlisine ait olduğunu düşünen alkollü maganda, seyir halindeki sürücüyü başından vurdu. Ölüp ölmediğini kontrol etmek için bıçakla geldiklerinde yanlış kişiyi vurduklarını anlayan şehir magandalarının yaraladığı Mustafa K., babasını götüreceği ameliyat masasına kendi yattı.

Olay, Denizli’nin Pamukkale ilçesi Ankara -Denizli karayolunda meydana geldi. İstanbul’daki bir fabrikada çalışan Mustafa K. ve kardeşi Ramazan K., babalarını ameliyat ettirmek için izin alarak memleketleri Isparta’ya geldi.

ARABALARI KARIŞTIRINCA YANLIŞ KİŞİYİ VURDULAR
Bozkurt ilçesindeki alkollü bir mekanda sabah saatlerine kadar eğlenen Murat Şefik Ç. (25), yedi arkadaşıyla birlikte mekandan 2…


Kadın sütyen modelleri konfor sağlayan ürün alternatifleri ile gün içinde kişilerin kendilerini daha iyi ve rahat hissetmelerine katkı sağlar. Aynı zamanda da günümüzde oldukça uygun fiyatlar ile sütyen bulabilmek oldukça kolaydır. Pek çok alternatiflere sahip olan bedenlerine uygun ve tende rahatsızlık hissi oluşturmayan kadın sütyen modelleri arasından seçim yapılabilmesi sağlanır.


20 yıllık geçm şe sah p e-posta ve sosyal medya pazarlamasına ve tüket c

deney m n n d j talleşmes ne rağmen 2015’ten bu yana katalog ma l ng’ler g derek

artıyor. Dahası, tüket c ler bu e-postaları alma konusunda şaşırtıcı derecede

hevesl ler. Pek kataloglar ger m döndü?


Ciltlerimiz vücudumuzda en hassas bölgelerinden biri olduğu için Ecocotton organik havlu hem vücudumuzun sağlığı için hem de vücudumuzu şımartmak için harika ürünlerden birisidir. Kimyasallar maalesef sadece yiyecek ve içeceklerde değil aynı zamanda havlu gibi ürünlerde de yer aldı.

Buda insan vücudu için büyük tehlike oluşturmaktadır. Sizde organik havlu kullanarak cildinizin…

MD News

Latest News from the World

Get the Medium app

A button that says 'Download on the App Store', and if clicked it will lead you to the iOS App store
A button that says 'Get it on, Google Play', and if clicked it will lead you to the Google Play store